Toptan LED Satışı


 

LED Tabela Ürün ve Aksesuraları

Kendi İthalatımız ve üretimimiz olan LED tabela malzemelerini toptan olarak satışlarımız mevcuttur.

Montaj ve kurulumunu kendiniz yapmayı düşünüyorsanız (teknik bilgi gerektirir) direkt parça parça malzeme satışlarımız bulunmaktadır.

İstediğiniz renklerde P10 Led Paneller, TF serisi kontrol kartları, çeşitli ölçülerde iç ve dış mekana dayanıklı tabela kasası, kayan yazı kasa malzemeleri, 5V Adaptör ve bağlantı parçaları, data ve güç kablolarını satın alabilirsiniz.

Yüksek kalitede kırmızı P10 led modülleri, beyaz, mavi, sarı, yeşil p10 led modülleri ve kontrol kartları garantili olarak satılmaktadır.

Metal LED Tabela kasalarımız özellikle dış mekan uygulamarı için son derece uygun olup ek parçalar içermediğinden dolayı diğer alternatiflerine göre oldukça daha mukavemetlidir.

Yüksek Kalitede suya dayanıklı Kırmızı P10 Led Panel kutu bazlı alımlarda (kutu içeriği 20 adettir)

Kayan Yazı veya diğer adı ile LED Tabela kasası

Piyasada kullanılan alüminyum, metal ve diğer tüm kasaları profil bazlı kasaların yanı sıra !

Kayan yazı led tabela tecrübelerimize dayanarak en kullanışlı ve en şık ve uzun ömürlü kendi lazer CNC kesim kasamızı geliştirdik.

Kasalarımız montaj esnasında çok kolaylık sağladığı gibi son derece güzel ve kaliteli görünümü ile tercih edilmesi gereken led tabela çerçeveleridir.

Kendi üretimimiz olan LED Tabela kasaları hakkında detaylı bilgiler ve fiyat almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

 

LED Aydınlatma Ürün ve Aksesuarları

Tüm LED aydınlatmları için gerek kendi ithalatımız gerek türkiye pazarındaki lider üreticiler ile yaptığımız çalışmalar sonucunda size en kaliteli ve uygun fiyatalara temin ettiğimiz led aydınlatma ürünlerinide toptan satışlarımız mevcuttur.

LED aydınlatma ürünlerinde gerekli olan 5,12 ve 24 V Adaptörler, data ve güç kabloları, metal aksamlar, kumadanlar ve diğer tüm ürünler için toptan satışlarımız yine mevcuttur.