İade Şartları

İADE KOŞULLARI

  1. KlasLED.com sitesinden satın almış olduğunuz ürün/ürünleri fatura tarihinden itibaren 7 (Yedi) iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bu süreyi aşan durumlarda iade kabul edilmeyecektir.
  1. İadesi yapılacak ürün tüketiciye fatura edilmiş ise, ürünlerle ile birlikte gönderilen 2 nüsha fatura, şayet ticari işletmeye fatura edilmiş ise kesilecek olan iade faturası iade edilecek ürünlerle birlikte gönderilmek zorundadır.
  1. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajında ve eksiksiz olarak gönderilmesi zorunludur. Herhangi bir aksesuarı (kablo,cd, disket,kitapçık vb.) veya orjinal ambalajı hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.
  1. İadesi yapılacak ürünler lojistik firması ile gönderimi yapılacaksa MÜŞTERİDEN-DEPOYA ULAŞIM bedeli tüketici tarafından karşılanacaktır. Ürün/Ürünlerin orjinal kutuları üzerinde herhangi bir lojistik firma etiketi veya not bulunmamalıdır.

 Güvenlik etiketi sökülen hiçbir ürünün iadesi alınmamaktadır.

 Nasıl iade edeceğim?

Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi KlasLED.com sitesinin İletişim Bilgileri bölümünün altında bulunan Arıza Başvuru Formu’nun Başvuru Sebebi kısmını İade seçip doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra ürünü Kargo ile tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir. Firmamıza gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.

 Sipariş İptali

1. KlasLED.com sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz ürün/ürünleri iptal etmek istemeniz durumunda Adınız, Soyadınız ile sipariş numaranızı bilgi@KlasLED.com email adresine mail atmanız yeterli olacaktır.

2. Satın almış olduğunuz ürünün bedelini hangi ödeme tipi seçimine göre yaptıysanız, aynı ödeme tipinde tarafınıza iade edilecektir. Kredi kartlı satışlarda iade edilen rakamın kartınıza iadesi 7 (yedi) iş günü içerisinde yapılabilmektedir.

Yukarıda belirtilen hususlar göz önünde bulundurularak sipariş iptali yapabilirsiniz.